Zioła i owoce są wykorzystywane już od wieków, by utrzymać prawidłowy stan zdrowia i zapobiegać chorobom. Naturalne produkty zielarskie oraz kompleksowa dbałość o zdrowie, zbilansowaną dietę, formę i urodę to pasja, na której zbudowaliśmy naszą działalność.

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym na wieloletnim doświadczeniu w branży zielarskiej. Oferujemy wyselekcjonowane produkty naturalne, pochodzące w dużej mierze z czystego ekologicznie regionu Lubelszczyzny. Jako firma wyróżniamy się wiedzą oraz dostępem do ogromnej bazy surowców, laboratorium, rolników i doświadczonych zbieraczy ziół.

Platforma B2B

Sprzedajemy wyłącznie produkt pod marką “Ziółko”, nie sprzedajemy surowców luzem.

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zachęcamy do założenia konta hurtowego na naszej platformie B2B. Po przejściu weryfikacji, otrzymają Państwo dostęp do cen hurtowych dla wszystkich naszych produktów. Platforma umożliwia wygodne składanie i śledzenie zamówień przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  

Utwórz konto B2B

Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie surowców najwyższej jakości, dowodem na to jest fakt, iż każdy z naszych produktów jest badany w specjalistycznym laboratorium pod względem pozostałości pestycydów i jakości mikrobiologicznej.

Do kogo kierowana jest nasza oferta?

Oferta marki “Ziółko” kierowana jest do sklepów zielarskich, zielarsko-medycznych, ze zdrową żywnością, ekologicznych oraz hurtowni zaopatrujących tego typu punkty. Zachęcamy do rejestracji lub kontaktu w celu poznania warunków sprzedaży hurtowej.