Zioła i owoce są wykorzystywane już od wieków, by utrzymać prawidłowy stan zdrowia i zapobiegać chorobom. Naturalne produkty zielarskie oraz kompleksowa dbałość o zdrowie, zbilansowaną dietę, formę i urodę to pasja, na której zbudowaliśmy naszą działalność.

Jesteśmy przedsiębiorstwem opartym na wieloletnim doświadczeniu w branży zielarskiej. Oferujemy wyselekcjonowane produkty naturalne, pochodzące w dużej mierze z czystego ekologicznie regionu Lubelszczyzny. Jako firma wyróżniamy się wiedzą oraz dostępem do ogromnej bazy surowców, laboratorium, rolników i doświadczonych zbieraczy ziół.

Platforma B2B

Zainteresowanych współpracą z naszą firmą zachęcamy do założenia konta hurtowego na naszej platformie B2B. Po przejściu weryfikacji, otrzymają Państwo dostęp do cen hurtowych dla wszystkich naszych produktów. Platforma umożliwia wygodne składanie i śledzenie zamówień przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.  

Utwórz konto B2B

Zajmujemy się sprzedażą wyłącznie surowców najwyższej jakości, dowodem na to jest fakt, iż każdy z naszych produktów jest badany w specjalistycznym laboratorium pod względem pozostałości pestycydów i jakości mikrobiologicznej.

Nasza oferta opiera się na dwóch filarach.

Pierwszy z nich to produkty sygnowane marką “Ziółko”.

W ofercie marki znajdują się suszone zioła jednorodne najwyższej jakości oraz autorskie mieszanki z wyselekcjonowanych ziół, kwiatów i owoców. Oferujemy wiele rodzajów opakowań oraz gramatury od 20 do 500g. Nasze produkty są pakowane ręcznie, pozwala nam to zadbać o najdrobniejsze detale i odpowiednią jakość każdej partii produktów.

Drugi z nich to sprzedaż ziół na skalę hurtową

Sprzedaż w opakowaniach po 5, 10 czy 20 kilogramów w zależności od rodzaju surowca. W tym zakresie jesteśmy wyjątkowo elastyczni i dla każdego zainteresowanego klienta przygotowujemy indywidualną ofertę.