Olejki Eteryczne

Nowoczesna linia produkcyjna

Jednym z najważniejszych czynników wyróżniających nasze produkty od dostępnych na rynku jest to, że każdy z olejków destylujemy sami, we własnym, zaawansowanym technologicznie zakładzie produkcyjnym. Oznacza to, że mamy kontrolę nad najważniejszym etapem produkcji olejków eterycznych, a tym samym jako jedyni w Polsce mamy pewność, że olejki, które sprzedajemy są w 100% czyste.

Pozyskiwanie surowców

Bardzo ważnym aspektem, przy produkcji najwyższej jakości olejków eterycznych jest surowiec jaki destylujemy. Od niemal 30 lat zajmujemy się skupowaniem ziół na terenie całego kraju, co sprawia, że dysponujemy w tym zakresie niezwykle cennym doświadczeniem. Na naszym rynku, nie ma przedsiębiorstwa, które kontroluje proces wytwarzania olejków eterycznych od momentu uprawy i zakupu surowca, przez zaawansowaną technologicznie produkcję oraz badania, aż do konfekcji i dystrybucji gotowego produktu. Destylujemy tylko i wyłącznie surowce odznaczające się najlepszymi parametrami fizykochemicznymi.

Laboratorium

Efektem naszej 30 letniej działalności na rynku surowców zielarskich jest posiadanie świetnie wyposażonego laboratorium z doświadczoną kadrą ekspertów. Do analizy składu produkowanych przez nas olejków wykorzystujemy metodę chromatografii gazowej. Jest to jedna z najbardziej zaawansowanych technik analitycznych pozwalających odróżnić olejki 100% od olejków rozcieńczonych. Poniżej dostępne są chromatogramy, czyli wyniki przeprowadzonych przez nas analiz, dla każdej partii produkcyjnej [oznaczonej na etykiecie].